| SinisterStrange a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu PC-ul,imi apar mereu pagini inutile,si cand dau sa intru pe ceva imi apare alta paginasi multe reclame,cred ca am virusi,dar am dat o scanare cu antivirusul,dar degeaba, imi puteti spune un program sigur care imi poate curata calculatorul? Dau funda

2 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Baga-ti addblocker e gratis sa nu iti mai apara alea, ca si antivirus eu zic bitdefender

| DanyYoko a răspuns:

Salut! depinde ce antivirus ai. poate antivirusul tau este de vina, proounerea mea este sa iti instalezi alt antivirus de exemplu :Avast sau AVG antivirus free happy