| Danyel129 a întrebat:

Am o problema antivirusul mi-a detectat 250 de virusi. Imi poate spune cineva un program foarte bun de sters virusi? Sa-i stearga pe toti odata? Dau funda URGENT!

6 răspunsuri:
| destiny90 a răspuns:

Cea mai eficienta devirusare este cea din boot,cu windowsul ''adormit''adica ai un cd cu antivirusul bootabil il introduci in unitate, start si va boota de pe el, virusii nu au nici o sansa, nu se pot ascunde deoarece windowsul este oprit in timpul scanarii, un exemplu de astfel de antivirus este kaspersky rescue disk 10 uite aici:http://www.google.ro/#fp=3530f3166f44b8d7&q=kaspersky+rescue+disk

| oana222 a răspuns:

Malwarebytes Anti-Malware

| smecheras54 a răspuns:

Te rog sa postezi aici rezultatul de virusi.
Cred ca sunt cookis

| Dinamo12 a răspuns:

Mai bine iti reinstalezi windowsul + format. Astfel e mai sigur

| Danyel129 explică (pentru Dinamo12):

Lam reinstalat acum cateva zile.