| AlexandruAndrei442 a întrebat:

am o problema cu programul OBS. Cand vreau sa inregistrez un joc imi merge 2 secunde si dupa se blocheaza filmare, dar tot se inregistreaza. Am umblat la setari si am vizionat multe tutoriale. Ce pot face sa se inregistreze fara sa se blocheze? Multumesc.

1 răspuns:
| GamerVladHD a răspuns:

Uita-te daca ai alocat destui rami sau daca ai spatiu necesar.
Daca ai facut asta, incearca si cu alta aplicatie de inregistrat (de ex. Bandicam) si spune-mi daca iti merge.