| Valentin_Eremia_1980 a întrebat:

am o problema cu un Joc: Crossfire cand instalez jocul
imi da o eroare care imi zice : bugtrap.dll failed to move file code: 5 si pe urma scrie access is denied va rog ajutati-ma sad si nu nu merge sa reinstalez am incercat multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| 28cosmin a răspuns:

Îți răspund eu la această întrebare ție îți bugtrap.dll failed to move file și eroare de cod este 5 și pe urmă îți spune acces is denied, păi aici sunt două motive bune ori fișierul bugtrap.dll este un fișier care aparține sistemului tău de operare, iar al II-lea motiv ori nu ai drepturi de administrator la contul de utilizator al calculatorului sau al laptop-ului respectiv.
Verifică dacă ai cont de Administrator asta o poți face intrând în contro panel sau în română panou de control la user account sau în limba română conturi de utilizator vezi că trebuie să apară numele de utilizator al calculatorului ca de exemplu Cosmin și sub numele respectiv să scrie Cont local iar sub cont local să scrie Administrator dacă nu scrie Administrator și scrie Limitat sau în limba engleză Limited înseamnă că ești limitat la tot contul și nu poți instala nimic pe cont limitat, doar administratorii de sistem pot instala sau dezinstala programe și multe altele, contul limitat este limitat de la toate drepturile, deci mai pe scurt Administratorul are toate drepturile asupra calculatorului sau laptop-ului, iar cel limitat nu are niciun drept de cât să copieze fișiere și multe altele dar fără instalare sau dezinstalarea programelor.

Sper că te-am ajutat!

| Valentin_Eremia_1980 explică (pentru 28cosmin):

Iti multumesc foarte mult big grin

1 răspuns: