| Norbert97 a întrebat:

Am o problema cu un PC foarte vechi are peste 8 ani sigur. Problema e ca cand pornesc PC-ul merge foarte bine dar dupa cateva ore de folosire incepe sa o ia razna pur si simplu se blocheaza se deschide foarte greu programele, mentionez ca am un procesor Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2. 80Ghz(nu sare peste 55 grade temperatura) Ram de 1GB (Aici nu stiu sa specific ce model este am desfacut PC si pe ram scria 1GB DDR 400 CL3 o fi modelu DDR1? 400 mhz? astept si un raspuns pentru problema asta sau daca as mai adauga inca 512 mb ram? ajuta ceva? Vreau sa mentionez ca nu am placa video in PC o am pe cea integrata de 96 MB. Am incercat sa instalez windowsul dar pur si simplu nu vrea sa booteze de pe stick. FUNDA!

1 răspuns:
| Balaceanu_Eduard_1993 a răspuns:

Ba e din cauza pc-ului ca e foarte vechi si eu am avut un pc mai vechi si mi s-a intamplat la fel.