| George_Bolea_1999 a întrebat:

Am o problema de cateva zile microfonul nu mai este detectat de windows (windows xp) dar pe skype merge, dar trebuie sa ma apropii foarte tare de el.
Si ar mai fi una cand vorbesc la el se aude si in casti si in boxe
Ce ar putea fi imi smulg toate firele de par de cap de cand incerc sa-i dau' de cap.
Dau 10 fundite daca ma ajutati.

1 răspuns:
| elgoog a răspuns:

Frate sa dai la start si scrii sound te bagi pe sound si il setezi in ambele si in casti si pe boxe si iti setezi si microfonul dar daca nu merge iti poti lua altul nou de unde sti tu cel mai ieftin e 15 ron si mie mi s-a intamplat dar am facut setarile norocwinking