| MonkeyDLuffy a întrebat:

Am o problema destul de serioasa pentru mine asa ca va-s ruga sa raspundeti doar cei care stiti!
Eu am un laptop Lenovo, nu stiu exact modelul dar are windows 10. Problema este ca eu pentru a da volumul mai mic sau mai mare (de exemplu) trebuie sa apas tastele F2 sau F3 fara sa trebuiasca sa apas si tasta Fn, iar acest lucru mie nu imi place deoarece la unele jocuri, cum ar fi metin2, 4story, wow eu trebuie sa apas tasta Fn + F1 (de exemplu). Mie aceasta imi ia ceva timp pana cand folosesc abilitatea deoarace este greu sa apas si Fn si F1. Acum intrebarea este unde pot gasi in setari, daca pot gasi sa pot sa accesez functiile calculatorului cu apasarea tastei fn pentru ca la jocuri sa nu mai fiu nevoit sa o apas.
Problema nu este de la windows deoarece prietenilor mei le merge.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Nume2 a răspuns:

Poate te ajuta asta http://www.andreioprea.ro/......1-f12.html

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In mod normal e o problema legata de drivere.
Downloadeaza driver booster, fa o scanare si vezi ce drivere sunt la zi si care sunt depasite.

http://www.iobit.com/en/driver-booster.php

| K0sti a răspuns:

In Bios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In BIOS rezolvi, n-are legatura cu driverele.

| EkToR a răspuns:

Bios stiu ca era pe un forum problema asta si eu o am dar mie imi place adica nu sunt jucator de metin deci nu ma deranjeaza eu zic ca e mai ok ai niste butoane la indemana decat sa dte duci in bara si sa dai volumul e mult mai ok sa ai un buton poti sa cumeri o tastatura cu buton special de volum o conectezi si gata.

| MonkeyDLuffy explică:

V-aș ruga*