| Tian44 a întrebat:

am o problema in legatura cu calculatorul, la un anumit interval de timp (5 minute, 10 minute sau chiar 10 secunde) calculatorul meu se blocheaza si eu nu vad si nu pot face nimic.Iar daca se aude vreun sunet chiar cand se blocheaza, si acel sunet se repeta fiind blocat si el.Am observat ca aceasta dureaza 5-10 secunde, iar ceasul, jocul etc. merge normal, doar eu fiind blocat sau deconectat (in cazul unui joc online)
Multumesc pentru atentie si pentru ajutor.

3 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Incearca un alt soricel.

| Tian44 explică (pentru Irinelp):

Era un scurtcircuit... moseul nu avea absolut nici o legatura(logic)

| modjolica a răspuns:

Schimba windows-ul