| Scarlat_Seby_1999 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema la calculator.De o ora mi se aude un bazait in spatele monitorului(cand e aprins).Ce sa ii fac? Calculatorul e vechi are 8-9 ani.Nu vreau sa il arunc/schimb.Ce sa ii fac? dau funda.

5 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Verifica daca ventilatorul, nu atinge vreun cablu.

| Scarlat_Seby_1999 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Nu atinge.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Scarlat_Seby_1999):

Altcva nu stiu, dar asta patisem eu. Du-l la un service.

| Adrian926a a răspuns:

Ai cumva monitor cu tub? daca da atunci aia e problema, monitorul e prea vechi. nu ai ce sa ii faci, probabil o sa se arda nu cred ca o sa bubuie happy

| Scarlat_Seby_1999 explică:

Am dat acum luminozitatea mai mica si se aude mai incet.Ar putea lua foc / bubui?