| Grasu09 a întrebat:

Am o problema legata de Euro truck simulator 2. atunci cand incerc sa intru in joc imi da o eroare de genu Steam has stopped working. am reinstalat jocul, chiar si windowsul dar degeaba. Vre`o solutie. careva?

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce vrei tu sa instalezi este pe steam si nu stiu daca ai sau nu cont pe el! Cauta jocul No Steam si apoi...joaca-te. Cauta-l sub forma asta -> Euro Truck Simulator 2 Full PC + Mods

| Grasu09 explică (pentru neluL):

Nu-l gasesc din pacate, problema e ca jocul mergea pana sa inlocuiesc placa video cu una mai buna.

| neluL a răspuns (pentru Grasu09):

Eroarea asta nu e de la placa video! Eu nu pot sa ti-l dau aici dar lasa-mi un pm.

| Hevnoraak a răspuns:

Asta se întâmplă dacă piratezi jocul.

| Grasu09 explică (pentru Hevnoraak):

Sa fim seriosi. de ce as da 20 de euro pe un joc pe care il gasesc gratis daca caut bine?

| Hevnoraak a răspuns (pentru Grasu09):

Îl poți lua mai ieftin luna asta când vor fi reduceri pe Steam.
Și în plus nu se compară, ai update-uri scoase, salvarile stocate online ce nu le poti pierde dacă crapă windowsul, îl scoți gata instalat etc

| efpies a răspuns:

I-al cracked.
Daca este deja cracked nu stiu cum nu iti merge.Un prieten de al meu il are si nu l-a cumparat.
Ce configuratie de pc ai?

| Grasu09 explică (pentru efpies):

Procesor AMD 3 Ghz, 2 gb ram ddr2, placa video 256 mb pe 256 biti.

| efpies a răspuns (pentru Grasu09):

Placa video e foarte slaba!

| Grasu09 explică (pentru efpies):

Nu e slaba deloc, e pe 256 de biti prietene

| efpies a răspuns (pentru Grasu09):

Stiu,dar memoria ei 256MB este slaba.

| Grasu09 explică:

Config. PC: AMD athlon 3ghz, 2gb ram ddr2, placa video ati 256 mb pe 256 biti!