| Florin_Andrei_1997 a întrebat:

Salut TPU,am o problema legata de facebook. Am schimbat parola la facebook, si chiar nu mai stiu ce parola am pus... problema este ca nici una dintre cele 3 variante de recuperare a parolei nu le pot folosi :1. nu pot trimite e-mail / intra pe Yahoo Id,deoarece id-ul pe care a fost facut contul de facebook, este vechi si nu am mai intrat de foarte mult timp pe el (a fost sters de catre Yahoo)
2.nici sms nu pot sa trimit deoarece acea cartela nu o mai folosesc, am rupt-o acum mult timp.

intrebarea mea este : pot sa recuperez acest cont de facebook prin alte metode? se mai poate face ceva?

Scuzati sectiunea.

5 răspunsuri:
| dragonu3 a răspuns:

Folosesti un program de spart parola fb care acceseaza memoria calculatorului

| Florin_Andrei_1997 explică (pentru dragonu3):

Imi poti da un nume? link? orice?

| Hania_Serar_1990 a răspuns:

Din cate stiu Yahoo nu sterge contrutile nefolosite (sau parca o face dupa 3 luni de nefolosinta). Am auzit la un moment dat ca daca contul de email este sters poti sa creezi unul cu aceleasi date si pacalesti oarecum facebook-ul. Dar parca daca bagi de cateva ori gresit parola iti da optiunea de a reseta parola la vechia ei versiune!

| Florin_Andrei_1997 explică (pentru Hania_Serar_1990):

Da,o face.
Am incercat si varianta ta, sa imi fac un ID cu aceleasi date, dar nu merge.
Iar partea cu scrierea parolei gresite de mai multe ori, nu merge ...am incercat, ma duce tot la cele 3 variante de recuperare a parolei.

| DanyPaul a răspuns:

Salut ai recuperat contul?