| NuStiuCeNumePun3456 a întrebat:

Salut TPU!

Am o problema legata de incarcatorul de la laptop, daca il tin 30m se incalzeste foarte tare mai exact la varful incarcatorului unde il bag in laptop sa se incarce bateria.

Dau funda.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

N-are nimic. Atat timp cat nu se topeste sau face scurt, n-ai de ce te ingrijora.
De altfel, nu este cumva mufa (cu tot cu cablu) orientata spre aerisirea radiatorului? Am mai văzut astfel de laptopuri care pun portul de incarcare fix langa radiator.

| NuStiuCeNumePun3456 explică (pentru LPCTSTR):

Nu o prea inteleg, dar sigur nu este fix langa radiator.
Adica daca stau cu incarcatoru' asta o ora se raceste
doar ca la inceput imi ia foc casa cu tot cu laptop rolling on the floor

3 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

E de la roblox treaba asta.
nu, nu e o gluma

| NuStiuCeNumePun3456 explică (pentru AwGenetix):

Nu joc Roblox, dar pacat ca nu ti-am dat funda rolling on the floor