| Tigru_4686 a întrebat:

Am o problema : mi-am luat niste programe de filmat desktopul (fraps si hypercam2), dar cu oricare dintre ele as filma cand redau filmul in Winmap mi-l vede cu capul in jos (intors invers). Care este problema? Imi trebuie alt program sa vizualizez clipul sau alt program de filmat?

2 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Hmm in primul rand fraps NU filmeaza desktopul doar jocurile si chestia cu susul in jos mi se intampla si mie dar mi-am luat VLC medya player si acum pornesc videourile cu el si se vede okwinking

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Ups am gresit se pare ca fraps filmeaza si desktopul greseala mea...