| anonim_4396 a întrebat:

am o problema mica dar enervanta. Folosesc sistemul de operare Windows 7 si de la un timp cand inchid sa zicem un fisier se inchid putin cam greu. De exemplu cand inchid un folder astept in jur de 4-5 secunde. Aveam Windows 7 Ultimate cand a aparut problema si pentru ca il aveam de mult instalat si a aparut aceasta problema mi-am zis sa fac o schimbare, asa ca am instalat W7 Enterprise si tot am ramas cu problema asta. Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| NeCunoscutul329 a răspuns:

Muta-ti totce ai pe un hard extern, apoi formateaza-ti hardul si pune-le inapoi. Funda?