| elysey a întrebat:

am o problema tare ciudata am windows 8 si cand dau click dreapta apare cu negru in locul respectiv si se mai si blocheaza, alta prb ar fi ca in windows 7 jocurile merg mai greu, iar in windows 8 merge bine de ex prototype 2 in wondows 8 la max merge perfect, in windows 7 se misca varzaa nu stiu de ce va rog sa ma ajutati.DAU FUNDA
Specificatii pc:
procesor 2. 70ghz Intel pentium dual core g630, 4gb ram, placa video nVIDIA geforce gt440 gddr5 1gb Asus edition, 500gb hardisk.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu mai amesteca merle cu perele! Ce-am spus eu si ce spui tu!

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Windows 7 ultimate edition mie imi merge perfect cu prototype 2 instaleza versiunea pe 32/86 de biti ca e unu si acelasi lucru nu versiunea pe 64 biti ca iti mananca mai multe resurse

| elysey explică (pentru Kylexy):

Ce specificatii ai la pc da-mi un link de descarcare

| K0sti a răspuns (pentru Kylexy):

Si ce face cu restul de memorie daca instaleaza pe 32? O tine degeaba in calculator?

| elysey explică (pentru K0sti):

Ai drepate am citit acum 32 vs 64 si mai bine e de 64 bit ca am procesor pe 64 si merg mai multe pe 64.

| Kylexy a răspuns (pentru K0sti):

Te-ai gandit ca ramul ala trebuie sa mai respire si el ca sa nu iti sacadeze? in joc eu ma joc prototype 2 fara probleme pe 32 de biti., iar faza cu procesorul pe 64 de biti e ca iti suporta sistemul de 64 biti.

| K0sti a răspuns (pentru Kylexy):

Nu mai amesteca merle cu perele! Ce-am spus eu si ce spui tu!