| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... Vreau sa bag si al 2-lea monitor la pc. Placa video are 3 iesiri grafice... VGA, HDMI SI DVI. Am cumparat adaptor din dvi in vga. am conectat la pc, am pornit si am intrat la screen resolution ca am win 7. dar nu stiu ce sa fac. am apasat toate alea pe acolo. nu vrea sa imi dea semnal. si placa video suporta mai multe monitoare ca am intrat la optiuni. E vreo optiune care trebuie activata din bios. eu am vazut numai una cu multi monitor si am activato.

1 răspuns:
| Made_Self_1995 a răspuns:

Incearca din setarile programului cu care ai instalata placa video.