| lungudragos a întrebat:

Am o rugaminte la voi! Am un nokia N73 si cand vreau sa instalez o tema de pe zedge sau alte site-uri prin intermediul Nokia PC Suite imi arata pe display-ul telefonului: "Eroare de certificat. Contactati furnizorul aplicatiei." Va rog mult raspundeti-mi cat mai repede posibil. Multumesc anticipat. dau funda la raspunsul castigator.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa dai data cu cateva luni/ani inapoi iar dupa instalare o schimbi la normal.Asa nu o sa mai primesti eroarea de certificat.

1 răspuns:
| catalinvrabie a răspuns:

La mine nu merge la cat trebuie data data?