| NimeniAltul109090 a întrebat:

Buna am un nokia n73 si cand downloadez teme pentru el de pe site-ul zedge si incerc sa le instalez imi zice "Eroare de certificat.Contactati furnizorul!"

7 răspunsuri:
| muumuurunning a răspuns:

Iti trebuie certficat symbian care le gasesti pe net si un program ca sa le pui la tema

| ionutzu94 a răspuns:

Am si eu n73 incearca sa gasesti alte situri cu teme.

| NimeniAltul109090 explică (pentru ionutzu94):

Am incercat 3 dar degeaba tot asa imi arata sad

| NimeniAltul109090 explică:

Am incercat pana acum 3 site`uri dar...straight face

| gabi56 a răspuns:

Si eu am Nokia n73 daca vrei sa pui teme sau jocuri pe el va trebui sa ii gasesti programul de instalare menu+instrumente+mang fisier, iar acolo sunt ma multe documente eu trimit in fisier install iar daca vrei sa pui teme eu descarc de pe mobile9.com va trebui sa iti faci cont nu cere bani dar mai poti si asa scrii pe google download teme Nokia n73 cauti prin pagini si undeva vei vedea free Nokia n73 themes-mobile 9 dai pe el, iar apoi le descarci mie mi s-a intamplat sa nu fie compatibile cu telefonul dar majoritaea merg sper ca ti-am fost de ajutor succes

| NimeniAltul109090 explică (pentru gabi56):

Gabi56 da`mi tu o tema care tie iti merge...

| gabi56 a răspuns (pentru NimeniAltul109090):

Dami adresa ta de mess