| 20ionel20 a întrebat:

SaluT TPU am o tableta cu dual core si android 4.2.2 iar niciun joc 3d nu imi merge. Vorbesc de jocuri de genu:asphalt 8, angry birds go,robocop,the room etc.Dar jocurile se incarca apoi apare un ecran negru si ma da in meniu. Vreau sa mentionez ca temple run 2, fifa 14, subway surfers merg perfect.Am si un telefon mult mai slab pe care aceste jocuri ruleaza bine(the room robocop angry birds go).Ce pot face? Va rog ajutooooooooor. Funda clar.

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Du-te la un centru PC, intreaba-i care e problema si roaga-i sa te ajute.
Cel mai bine asa e.