| Alfonso a întrebat:

Am pus pe stick un film de animatie,si l-am bagat in xbox,dar nu vrea sa-l citeasca,filmele normale le citeste,dar animatiile nu, si nu inteleg de ce! Va rog frumos, stie cineva o solutie? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| baietzelu a răspuns:

Trebuie formatat pe pc in format fat32 sa il citeasca, nu citeste ntfs. Formateaza-l in pc si o sa mearga. Nu o sa poti pune fisiere pe stick mai mari de 4GB.

| Alfonso explică (pentru baietzelu):

Acu nu mia citeste stiku deloc...inainte il cieta, dar nu citea filmele de animatie...ce fac acu?!

| baietzelu a răspuns (pentru Alfonso):

Il formatezi iar ntfs si o sa mearga, nu te impacienta.