| Verdant a întrebat:

Am pus Windows 7, am activat Network Connection cu ID si Parola. Cand intru pe internet, imi spune urmatoarele : HTTP 404/400 (nu stiu sigur) ERROR. Ce vrea sa spuna cu asta? Cum rezolv problema? Astept cel mai clar si bun raspuns. Ofer FUNDA!

2 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Eroare la încărcarea unei pagini web, scrie in bara de adrese http://www.google.ro/,enter.
Deoarece serverul nu a putut înțelege cererea, aceasta nu a putut procesa si ti-a dat eroare 400.

| Verdant explică (pentru Iwao):

... Am instalat Driver-ul placii video si a mers... Oricum, multumesc pentru raspuns!