| 00Adi00 a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutor. Vreau sa achizitionez un laptop Packard Bell SH chiar ieftin care are 3 probleme.1) Bateria e moarta 2) Butonul de langa touch (ClickStanga) Nu functioneaza si 3)Placa de retea nu merge doar pe Whireless. E al unui amic si dau in jur de 500 ron pe el.Are procesor dual de 1.8 si 2 giga de rami. M-ar interesa daca merita banii si cam cat m-ar costa sa-l "pun la punct"? Aproximativ.nu stiu ce tip si alte detalii doar firma si stiu ca e adus din Franta.Astept raspunsurile voastre, Multumesc si Un an nou fericit va doresc:*

Răspuns Câştigător
| ramy31 a răspuns:

Nu se merita! deci ca sa il pui la punct tear costa cam 600 lei si laptopul e 500 lei in total is 1100 lei iti ei un laptop nou si poate cu resurse mai bune!

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Nu se merita.

| 00Adi00 explică:

Ms de raspunsuri, acum revin cu o alta intrebare.Am un Pc mai vechi, cu 512 rami, procesor 2.4 Amd Sempron, Hdd Sata 120 Giga, Placa video e stricata.Omu a spus ca ar fi ok si sa facem un schimb, sa-i da unitatea asta.si el laptopu acela.asa ar merge?