| UchihaDenis a întrebat:

am si eu nevoie de un mic ajutor cand am timp liber nu am ce sa fac si mai vreau sa modific poze pentru verisori mei da nu gasesc program bun si cum vor iei cu ochi sharingan ca in naruto rasengan chidori etc...stiri ce as vrea sa spun mersi de ajutor big grin

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Ar merge ceva de genu www.pxlr.com
Daca stii cum sa il folosesti este foarte usor sa editezi! Gen pentru chidori cauta pe net, "chidori render " adaugi peste imagine si il pozitionezi unde doresti tu! Asta doar daca stii sa folosesti, adica trebuie sa inveti, nu-i chiar asa de greu! Daca vrei mai multe detalii sau sa te ajut, gen o demonstratie adauga " sseszar " in Y! M. Bafta.

2 răspunsuri:
| 12alex12 a răspuns:

Iti recomand PhotoShop cs3 sau cs4 uitate primadata la niste tutoriale pe youtube este cel mai bun program pentru editat sau adaugat efecte