| AndreiTzp a întrebat:

Am facut bani prin Google Adsense punand anunturi pe site-ul meu. Dar fiind foarte putini (in jur de vreo 2 euro) vreau sa ii investesc in reclama site-ului meu prin Google Adwords. Nu vreau sa scot banii. Pot sa folosesc banii castigati in Adsense in Adwords? Sper ca intelegeti ce vreau sa spun. big grin mersi fain

1 răspuns:
| reaper a răspuns:

Nu poti. Ca idee, de la Adsense se trimit banii prin Western Union doar atunci cand ai minim 70 EUR iar ca sa alimentezi campaniile Adwords, atasezi un card conului.
Daca vrei sa afli mai multe despre Arwords, uite aici http://webdesignblog.ro/campaniile-adwords/