| Nicolas_Nicholas_1996 a întrebat:

Am o intrebare daca am un canal de Youtube si am facut parteneriat cu Campania Freedom!,mai am nevoie de ajutor din partea Campaniei Google Adwords sau Google Adsense? Si aici ma refer la partea cu banii adica,daca eu castig bani din videoclipurile mele care le-am incarcat pe Youtube,si mi-am facut legaturi si cu Google Adwords si cu Google Adsense, dar am si parteneriatul cu Freedom! cum se impart acesti bani castigati din canalul meu de Youtube?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Freedom plateste separat. Adica nu ia banii de la Adsense ca sa te plateasca Freedom. Castigi din doua parti separate. Intr-un fel castigi dublu...

| AnaMtpu a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea. Eu inteleg doar ca, odata incheiat parteneriatul cu Freedom, ai mai multe surse de castig. Cel putin la Google, ai statistici clare, rapoarte..bla bla bla, nu stiu cum este cu cei de la Freedom. Nu inteleg de ce spui'' mai am nevoie de ajutor de la Google.'' Practic, intrebi daca mai ai nevoie de castigurile venite din partea celor de la Google!?