| andyirm a întrebat:

am si eu o intrebare, am incercat aproape toate aplicatiile de pe net sa imi fac si eu root la tab3 sm-t110 si nu am reusit deloc.ai o solutie mai buna si pentru mine? ms

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Wait, stii ce-i aia "root"?
"Instalarea unui alt sistem de operare", deci degeaba incerci cu aplicatii. Exista riscul compromiterii garantiei, daca se strica ceva la el. Fii cu bagare de seama.

| andyirm explică:

Stiu despre ce e vb, dar am incercat varianta sa-i dau root cu laptopul si tot nu am reusit nimic...