| dani02dani a întrebat:

Sall TPU, as avea si eu o intrebare.
Am o un SAMSUNG NOTE 2 care este prins in BOOTLOOP, are si ROOT, intrebarea este cum reusesc sa il scot din bootloop?
Am incercat sa ii schimb bateria pentru ca cea de la el se umflase, nu a mers.
Am incercat sa ii pun un alt firmware cu Odin, nu a mers.
A fost dus si la un mic GSM din orasul meu, au incercat si ei si nu au reusit, mi-au spus sa vin peste o sap sa mai caute pe internet. Telefonul este la mine acum si as vrea sa mai incerc ceva daca reusesc.
Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| NoNameMike a răspuns:

Ii schimbi rom-ul dar o sa se stearga totul dupa el.

| dani02dani explică (pentru NoNameMike):

Am incercat...nu merge.

| NoNameMike a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii faci in cazu asta