| DuDy002 a întrebat:

am si eu o intrebare...Am luat o casca blothoot de la cosmote se numeste mercury si se conecteaza la telefon...dar cum ascult muzica sau cand ma suna sa vb de pe ea? deci ea se conecteaza dar nu stiu sa o folosesc.

Răspuns Câştigător
| Petrisor_Euu_1995 a răspuns:

Depinde de ce sistem de operare ai. Daca ai Android, pentru a asculta muzica decarca de pe Play Stare Mono Buetooth, daca ai un telefon cu sistem de operare Windows, nu merge sa asculti muzica in casca bluetooth, iar daca ai un sistem de operare normal NU STIU