| AdyLlg13 a întrebat:

.. Am Si eu o intrebare. Am o placa video Nvidia Gf 8600 si nu mi se mai aprinde monitorul pe ea. Merge doar cu reset de BIOS... Ce Trebuie sa fac DAu funda celui care imi zice. SAlut

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si daca nu e placa video? Daca e placa de baza? Schimba sursa si vezi daca mai face!

| AdyLlg13 explică (pentru K0sti):

Am incercat si asa. Daca ii schimb windows-u Biosul de va reseta?

| K0sti a răspuns (pentru AdyLlg13):

Pai ce treaba are BIOS-ul cu Windows-ul? Daca ai schimbat sursa si face la fel, atunci e placa de baza. 99% sanse, 1% sa fie altceva. Mai verifica si memoriile! Daca ai mai multe, scoate-le si baga-le pe rand!