| Anonim123054321 a întrebat:

Am si eu o intrebare,am un laptop si nu mai prind semnal pe el ca sa ma pot conecta la internet, din ce cauza? Cum il pot repara?

Răspuns Câştigător
| Decicumzici a răspuns:

Se intampla. E stricata placa de retea sau antena lui sau merg pe canale diferite. E complicat. Uite eu am de exemplu 2 adaptoare usb wifi, din care unu pica semnalu din 5 in 5 minute. Pe celalalt e stabil. Ce sa fac, e stricat adaptorul asta e. La fel si laptopul. SI mie in laptop fix modelul ce am eu g75vx scrie pe forumuri ca are defect din fabrica asa se face seria. E buguit la placa de retea. Se stie treaba asta. Bine ca exista usb wifi =) i-ati omule un usb wifi la 100 lei si gata ce mare lucru te-o facut 100 lei acuma.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Din cauze anonime... exista service!

| Anonim123054321 explică:

Nu aveam nevoie de un astfel de raspuns

| K0sti a răspuns (pentru Anonim123054321):

Stiu, da e singurul si singura optiune!