| ionutz1996 a întrebat:

am si eu o intrebare. Dintre placile video Sapphire 7770 si Sapphire 7770 Oc care este mai buna?

6 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Amandoua sunt ATI 7770 si facute de Sapphire, OC vine de la OverClocked (adica este aceeasi placa dar vine din fabrica cu frecventele memoriei si procesorului grafic marite).
De ce buget dispui pentru achizitonarea unei placi video?

| Zangetsu a răspuns:

7770 oc(vine cu overclock facut in fabrica)e mai buna dar si mai scumpa. daca cumperi 7770 fara oc, ai putea sa-i faci tu overclock.

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Eu iti recomand gtx 650 ti

| Gabbriell a răspuns:

Sapphire 7770 Oc

| ionutz1996 explică:

Si cealalta nu e la fel de buna in jocuri?

| ionutz1996 explică:

700 lei