| ReDBuLLitiDAaripi a întrebat:

Am si eu o intrebare si am nevoie urgenta.Cand intru pe Id de mess imi zice ca nu merge internetul dar internetul meu este foarte bun.Am un alt ID si pe acela pot sa intru.Am incercat metoda de a dezinstala Messul si apoi sa instalez alta versiune dar tot nu merge imi puteti da alta metoda? CINE IMI DA O METOTA CARE MERGE PRIMESTE O FUNDA URIASA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai gresit parola de prea multe ori si nu mai ai acces la ea. Mergi pe site la messenger si o sa trebuiasca sa-ti schimbi parola. Pentru asta trebuie sa astepti 24 de ore fix de cand intri la ei pe site. A doua zi la aceeasi ora cu interval de 15 minute trebuie sa raspunzi la intrebarile de siguranta. Daca vei gresi mai trebuie sa astepti 24 de ore. Daca raspunzi corect schimba-ti parola.

3 răspunsuri:
| agentul007 a răspuns:

Ai incercat celalalt id pe acelasi PC, pe acelasi mess?
Si merge? Daca da inseamna ca nu este de la mess este de la parola de la id, ia incearca sa schimbi parola, sau incearca sa te loghezi in yahoo mail sa vezi daca merge.

| Wanted4life a răspuns:

Te duci intai pe mail.yahoo.com bagi id-ul si parola care nu merge, o sa ceara un cod de verificare, bagi si codul ala de verificare si o sa iti mearga.
Cineva a incercat sa iti ghiceasca parola si din cauza asta s-au pus niste filter de verificare.

| ByankaaBya a răspuns:

Păi poate cineva ţi-a spart ID-ul. Adică poate că ţi-a găsit parola şi ţi-a schimbat-o. Poate nu este de vină Yahoo-ul Messenger pe care îl ai :*