| cristinuca05 a întrebat:

am o problema cu PC.cu messangeru mai exact.merge sa intru dar cand scriu ceva sau cand primesc nu imi apare. dar persoanei caruia ii scriu primeste ce sciu eu.de ca si cum ar fi un scris"invizibil" dc? am incercat sa instalez din noi messul dar nu merge. poate ar trebui sa instalez alta versiune nu stiu. i s-a intamplat cuiva asa. ce ar trebui sa fac? va rog.multumesc

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Nu merge deoarece ai virusi si spyware in calculator.
scaneaza pc-ul curata-l de virusi si apoi instaleaza pe curat o versiune de messenger.
daca ai ceva urgent de vorbit apeleaza la http://webmessenger.yahoo.com/index.php si vorbesti fara probleme.

| Catalin1 a răspuns:

O solutie ar fi sa urmami pasii:
1 Asigurativa ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis
2 click pe Start
3 click pe Run
4 in Run scriem: regsvr32 jscript.dll
5 apasam ok
6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript.dll a fost restaurat cu succes si dam ok
7 repetam pasii 2 si 3 iar la pasul 4 de data asta vom scrie: regsvr32 vbscript.dll si procedam ca la pasul 6.

Sursa:http://www.videotutorial.ro