| Ciprian996 a întrebat:

am si eu o intrebare urgenta. am cumparat recent un laptop "HP Pavilion notebook" AMD A10-5745M with Radeon(tm) HD Graphics 2.10 GHz cu procesor quad core Ram de 4GB si HDD de 500 GB. intrebarea e ca de cate ori aprind sau repornesc pc-ul se deschide o pagina "C:\WINDOWS\system32\cmd.exe" si dupa cateva secunde imi apare alte pagina "C:\Program files (x86)\Search Extensions\Client.exe si in pagina asta de a doua scrie asa windows nu a gasit 'C:\Program files (x86)\Search Extensions\Client.exe'. verificati daca ati tastat corect numele, apoi incercati din nou. dar eu nu am umblat cu cmd-ul. va rog frumos daca stie cineva cum se rezolva problema sa lese un comentariu DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Problema o sa persiste pentru ca e din cauza Windows-ului...e recomandat sa il schimbi si apoi sa vezi daca iti mai ruleaza asa.Incearca 7 daca acum ai 8.

| lpavel a răspuns:

Poti incerca sa restaurezi pc-ul la un moment anterior dar mai recomandat e sa reinstalezi Windows-ul! Bafta!

| Alin4uuu a răspuns:

Salut si eu am tot laptop ca al tau numai ca am 8 gb ram. Auzi scrie ca ai dual graphics placa video? Vezi ca pe laptopu asta trebuie sa iti instalezi windows 7 64 biti altfel nu functioneaza.