| gsmro a întrebat:

Am si eu o mica problema: acum ceva vreme aveam un cont de facebook asociat cu adresa mea de gmail; de curand am DEZACTIVAT (NU POT /NU STIU SA-L STERG DEFINITIV) contul si mi-am facut altul cu adresa de yahoo. Acum vreau sa asociez la contul pe baza de Yahoo si adresa de gmail (merge, chiar imi sugereaza sa fac asta), dar dupa ce scriu si dau enter imi spune ca aceasta adresa de email este asociata altui user. Deci ce sa fac, cum sa sterg definitiv primul cont?

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Nu ai cum sa stergi un cont definitiv. Singura optiune ar fi sa pui la primul cont o alta adresa facuta la misto si atunci adresa de gmail nu o sa mai fie folosita de nici un cont si o sa poti sa o adaugi noului cont.

3 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Iti activezi contul vechi si schimbi e-mailul, apoi il dezactivezi si intri p cel nou cu adresa dorita happy

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Un cont Facebook, nu poate fi sters definitiv happy.