| blondu_9020 a întrebat:

am si eu o mica problema, am tastele de la tastatura inversatesadde exemplu ca sa pun doua puncte trebuie sa apas pe tasta cu semnu intrebarii si tot asa, cine ma poate ajuta sa imi dea add la id:skipy03 va rog, FUNDA

4 răspunsuri:
| ionutz0116 a răspuns:

Faci asa: intri in Start-Control Panel-Clock, Language, and Region-Change keyboards.Aici selectezi " EN English" ( United States ) si dai Apply apoi ok.Un restart la calculator si este totul ok. Daca totusi nu merge, sterge de acolo ce limbi mai sunt setate si lasa doar EN English

| Marius_Narcis_1999 a răspuns:

Vezi in dreapta jos ca scrie ro sau en si dai pe ro

| Xena_8003 a răspuns:

Pai ai umblat in panou` de control si l`ai setat pe alta limba tongue...mi s-a intamplat si mietonguebig grinbig grinbig grinbig grin

| antonroxy a răspuns:

Pai si eu am avur aceeasi problema ca tine eu am luat cu un creion apio le-am inversat
Sper ca te-am ajutat!
fundita?