| spy99 a întrebat:

Am si eu o problema. Am sters din greseala niste poze si as dori sa le recuperez. Cine ma poate ajuta si pe mine?
Dau funda primului raspuns care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ashampoo getback photo
daca vrei ti-l dau eu. sunt si alte programe. insa daca sunt doat foto, cu acesta e ok. in cazul in care vorbim de pc
in cazul in care e vorba de un telefon trebuie alt program in functie de ceea ce folosesti: IOS, android, windows phone

3 răspunsuri:
| cotinel a răspuns:

Le-ai sters de pe calculator sau de unde?

| Aur3lian a răspuns:

Intri pe video turorial si ai acolo cateva tutoriale despre aceasta problema. Sper sa reusesti sa iti recuperezi pozele.