| Dragooos a întrebat:

Am si eu o problema. am un iphone 3 nu ii functioneaza butonu de power, nu aveam cartela in el astazi mi-am luat o cartela cosmote. am bagat-o si spune niciun simsad intrebarea mea este cum pot sa sting telefonul si sa il s aprind iarasi? Ma gandesc ca poate asa o citi cartela dau funda!

Răspuns Câştigător
| vioreltt a răspuns:

S-ar putea sa ai pe undeva prin setari... sau ia-ti o surubelnita si desfal, scoate alimentarea de la bateria si bag-o iar!
Varianta a doua este cea mai simpla!
Multumesc!