| Dragooos a întrebat:

Am si eu o problema. am un iphone 3 nu ii functioneaza butonu de power, nu aveam cartela in el astazi mi-am luat o cartela cosmote. am bagat-o si spune niciun simsad intrebarea mea este cum pot sa sting telefonul si sa il s aprind iarasi...? Ma gandesc ca poate asa o citi cartela dau funda.!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să-l opreşti/porneşti dacă "nu ii functioneaza butonu de power"!

Cel mult, aştepţi până se închide singur când se descarcă bateria laughing

Cel mai probabil, telefonul este CODAT pe Vodafone sau Orange sad

Eventual, să încerci să vezi dacă merge o cartelă de Vodafone sau Orange.

Toate cele bune.