| MariusStill a întrebat:

am si eu o problema am un stick pe care l-am formatat si am incercat sa pun windowsu pe el asta s-a intamplat ieri si acum nu imi merge stick-ul oare de ce? Ma gandeam la un System Restore dar nu ma lasa sa fac asta nu stiu din ce motive poate e de la bios cand dau pe System Restore imi zice sa dau restart pa pc si am repetat asta de 4 ori.Va rog ajutati-ma nu imi merge DVD-RW e stricat nu se deschide si am incercat si metoda restore system la My Computer Restor.Va rog froarte mult ajutati-ma. Funda+Vot la care reuseste sa ma ajute sa imi fac.Multumesc.

7 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Cand pornesti pc-ul dai pe F12 si dai pe usb flash. si intri pe sitemul de operare pe care l-ai pus pe stick. acolo il stergi si gata.
Funditoi?laughinglaughing

| MariusStill explică (pentru VladPetcu):

Auzi DrAgUtZeL cand dau F12 imi apare boot menu si nu am in el usb flash.

| VladPetcu a răspuns (pentru MariusStill):

Daca ai stiku bagat iti aparewinking

| MariusStill explică (pentru VladPetcu):

Zici sa bag sticku in spate sau in fata eu ma gandesc ca e acelasi lucru dar din spate e mai bun..in care sa il bag?

| VladPetcu a răspuns (pentru MariusStill):

In spatewinking

| MariusStill explică:

Ce sa formatez daca nu imi apare in hardisk stick sticu nu are probleme l-am incercat la cineva pe laptop

| alexfepa2011 a răspuns:

Formateaza'l din nou