| An3treiu a întrebat:

am si eu o problema Am WIndows 7 Ultimate si placa grafica de la nVIDIA! AM o problema atunci cand deschid pc imi apare un mesaju Windows Desktop Meneger has STOP!
Daca ma duc la NVIDIA pe site sa intalez dirverel nu ma lasa + de asta nu mai pot acesa Aero EFFECT imi spune ca am o problema si imi merge pc destul de greu din cauza asta ce pot face sa instalez din nou WIndows? multumesc pentru ajutor ofer funda cei care ma ajuta multumesc!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Un tutorial de instalare uite aici http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html

| An3treiu explică:

Da da eu nu am nevoide de instalare windows am nevoie cum sa sa pot instal nVIDIA!