| Cristi112 a întrebat:

Am si eu o problema,cand aprind pc-ul,nu mi se aprinde cu rezolutia care trebuie se deschide cu o rezolutie mai mica si tot trebuie sa o reglez eu de fiecare data si nu stiu cum sa rezolv asta,v-as fi recunoscator daca m-ati ajuta,multumesc, dau funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai reinstaleaza driverul in caz de asta si dupa dai proprietes lasa-o pe cat doresti tu dai 32 bit la culori si apply +ok atat ar trebui sa functioneze.