| Gabytzu16 a întrebat:

Am si eu o problema. Cred ca am un logger in PC, dar nu sunt sigur 100%
Imi puteti spune cum sa aflu daca intr-adevar am un logger si daca am cum scap de el? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ai vrut să spui keylogger.Se poate verifica relativ ușor. Task manager cu toate aplicațiile ce au legătură cu internetul închise și serviciile lor oprite.Acolo la networck, dacă vezi că ies date din PC e calr ce ai, dacă nu înseamnă că nu sau keylogger-ul nu transmite date în mod regulat. Oricum recomand o devirusare profesională nu de aia cu antivirusul din sistem că aia îi fix pix. Oricum dacă ai procurat Windowsu de pe serveru ăla unde toți vreți invitații(de inconștienți ce sunteți și de ar fi după mine la cei ce folosesc serveru ăla le-aș interzice accesul al internet, că din cauza lor se propagă malwareul pe internet) atunci te costă 50 de lei devirusarea și încă 40 să îți repar hard discul distrus de Windows-ul de acolo.Succes

| Gabytzu16 explică (pentru DeyCj):

Mda. M-am uitat in task manager si nu aveam nimic laughing
Ms pentru raspuns >big grin

2 răspunsuri:
| SSWK a răspuns:

Cel mai simplu faci o reinstalare de windows, de la zero, iti schimbi parolele de la toate site-urile unde esti inregistrat, inclusiv conturile de email si incearca sa te abtii de la a descarca programe de pe site-uri dubioase.