| iselemga a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook-ul, recent mi-am dezactivat contul, si am reintrat iar si aici e problema, imi apare in stanga, verifica sms-ul telefonului pentru a termina procesul de inscriere, bun dau pe el si imi spune asa Ne pare rău, avem probleme cu actualizarea adresei dvs. de e-mail. Vă rugăm să încercaţi din nou mai târziu:
Ceva mai jos este, trimite mesajul text de confirmare, dau si pe el tot la fel spune : Ne pare rău, avem probleme cu actualizarea adresei dvs. de e-mail. Vă rugăm să încercaţi din nou mai târziu.
Practic am contul blocat, si nu stiu ce sa fac, apropo, pe mail nu imi vine nimic! va rog, daca stiti ceva ca sunt disperat.

2 răspunsuri:
| Andwta a răspuns:

Salut! Asa si la mine s-a intamplat si nu mai mergea. Nu cred ca mai merge contul acela. Poti sa iti faci altul, cum am facut si eu. Te pup! CIAU!

| iselemga explică:

Nu pot, tin foarte mult la contul meu, si nu stiu ce sa fac, va rog. vreo idee?