| XD_Robii_2000 a întrebat:

Hei Tpu.Am si eu o problema.Mi-am dezactivat contul de facebook, si am vrut sa mi-l reactivez.Dar atunci cand ma logez spune ca trebuie sa primesc un SMS cu codul de confirmare.Scrie asa:"Confirmă numărul de telefon
Pentru a continua, te rugăm apasă pe link sau introdu codul trimis la. Astfel îţi vei confirma numărul de telefon." dau acolo si dupa imi scrie:"Error Updating Email
Ne pare rău, avem probleme cu actualizarea adresei dvs. de e-mail. Vă rugăm să încercaţi din nou mai târziu." Sau atunci cand dau pe : Trimite din nou mesajul text imi apare asa: "E-mail sau număr de telefon incorect.Te rugăm să introduci o adresă de e-mail validă sau un număr de telefon valid." Problema e,ca eu cred ca,contul este inregistrat pe un nr. de telefon vechi, nu pe acesta pe care il am acum.Ma putetii ajuta? Chiar am nevoie de ajutor.Dau Fundaa raspunsului care ma ajuta. Multumesc.

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Pe e-mailu tau cu care ti-ai facut facebook o sa iti apara ( intri pe google si scrii yahoo mail iar acolo scrii idul si parola si o sa ai un mesaj de confirmare a codului de pe fb si il scrii si dai Comfirma). Bafta!