| Adytzu_Adytzu_1999 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul:mi-am cumparat un Lenovo G500 cu Procesor Intel Pentium 2. 4Ghz 4gb ram ddr3 hard 1tb sata3 iar placa video integrata.Problema este cand incerc sa instalez driverul de pe site-ul Lenovo pentru Windows 7 x32bit il instalez merge dar dupa restart se face tot ecranul negru si nu pot efectua nimic.Stiu ca instalarea pe 32bit cu 4gb ram poate fii o greseala dar totusi ce are de nu merge instalat ca la ei pe site zice Windows 7 x32 x64 si nu merge.Si mai am o problema cu Youtube-ul cand dau sa ascult o melodie sau sa vizionez un videoclip se opreste si imi zice sa incerc mai tarziu cu toate ca am Adobe instalat.De la ce ar putea fi amandoua problemele? Dau FUNDA! URGENT

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Asta e?
http://www.altex.ro/......3-free-dos
Laptopul tau are placa video dedicata
AMD radeon 8570. Cu driver-ul pentru AMD de pe site-ul lor nu merge?

| Benyaminyo a răspuns:

Salut! Pai incearca alt driver universa pentru video iar pentru youtube incearca sa downloadezi alt bowroser de internet (EX: Google Chrome, Torch, Mozila etc.)

| Adytzu_Adytzu_1999 explică (pentru Benyaminyo):

Imi poti da si mie un site pentru driver universal? ....si referitor la chestia cu youtube-ul am mozila si chrome dar imi dau aceeasi chestie... poate din cauza ca nu am instalat driverul pentru placa video?