| An0nYmMm a întrebat:

Am si eu o problema cu pc sad Am descarca tun joc si cred ca l-am luat cu un virus si a luat-o razna anti-virusu mi-a sters multe chesti din pc si acum in orice vreau sa intru imi spune ca
Windows nu poate accesa dispozitivul specificat, patch-uri sau fişiere si nu aveți permisiunile corespunzătoare pentru a accesa elementul.
Nu stiu ce sa fac daca imi puteti spune ceva de ajutor dau funda
P.Stongueot doar sa intru pe internet din bara de start am windows xp si n uemrge nici macar sa dezarhivez fisiere jocuri etc.
Help me :d

1 răspuns:
| Valeriu25 a răspuns:

Incearca cu system restore, uite un tutorial http://videotutorial.ro/......ial-video/
dai mai in jos ca sa gasesti videoclipul :), succes