| Anonimus197568 a întrebat:

Am si eu o problema cu placa video Nvidia GT 630. De cand mi-am cumparat PC-ul la o zi dupa nu mi se mai vedea imaginea. L-am dus la reparat si acum cand vreau sa intru in Nvidia Control Panel Imi da urmatoarea eroare : "nVIDIA display settings are not available you are not currently using a display attached". Cum se poate rezolva? Va rog frumos, daca stiti va dau funda. Multumesc anticipat! Si scuzati-ma ca am postat intrebarea aici, dar nu mi-a raspuns nimeni pe celelalte rubrici.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te scuzam dar postarea asta este pentru Tehnologie, nu pentru dragoste si sex.Astepti pana ce o vede cineva care stie raspunsul sau revii dupa un timp cu postarea, la categoria corespunzatoare.O seara buna.