| adelin23 a întrebat:

am si eu o problema cu tableta:
-deci aseara m-am jucat Defender II si trebuie sa precizez ca m-am jucat cat era la incarcat
-in timpul jocului touchscreen-ul se cam intreurpea, in fine dar am continuat sa ma joc
-dupa ce am terminat de jucat am orit de tot tableta si am bagat-o la incarcat
-a doua zi dimineata touchscreen-ul nu mai raspundea, deci apasam incet si usor si nu mergea, apoi am apasat normal si nu mergea, apoi am fortat un pic si tot nu mergea

Trebuie sa precizez ca am o tableta "Evolio Evotab Fun"

Stici din ce cauza nu imi mai merge touchscreen-ul?

Răspuns Câştigător
| NopeCheers a răspuns:

Anumite jocuri afecteaza Tableta, Telefon-ul incearca o resoftare cu un ac in aceea gaurice mica... dar cel mai bine asteapta un raspuns de la un om experimentat sau du-te la reparat cu ea.

1 răspuns:
| shannygelu a răspuns:

Cel mai probabil ti s-a dus touch screenul daca e in garantie du-te la service cu ea