| adrew a întrebat:

E buna tableta evolio evotab 2, face s-o cumpar?

4 răspunsuri:
| Commandoo a răspuns:

Buna Andrei Buna? Foarte buna omule nai sanse este cea mai buna tableta cumparo si daca te-am ajutat da-mi sti tu ce cu f! am glumit

| adrew explică (pentru Commandoo):

Vreau sa cumpar una cu android 4.0, insa am dubii, vreau parerea cuiva care detine asa o tableta, deoarece pe internet am gasit si pareri pro cit si contra

| Commandoo a răspuns (pentru adrew):

Pai eu am si i foarte buna de asta ti-am spus findca am nu ca sa ma prostesc de tine chiar am eu! serios vorbesc da-mi messu tau sa vb

| adrew explică (pentru Commandoo):

Nu am nevoie, m-am razgindit, nu mai cumpar evolio, cei de la allwiew fac tablete mai puternice si mai ieftine